Podrška » Teme i predlošci » Instalacija tema u verziji 3.3.1

  • Molim pomoć, problem je slijedeći: lokalno sam instalirao WP 3.3.1 (XAMPP) i sve je u redu. Sa stranice themes2wp.com skinuo sam 5-6 tema koje su kompatibilne s verzijom 3.3.1 i ručno ih iskopirao. Teme normalno vidim u pregledu dostupnih tema ali u predpregledu neke izgledaju totalno bezveze, neke mi pokvare Dashbord a jedna od tema mi je totalno sve zblokirala pa sam je morao ručno obrisati da bi uopće mogao pristupiti admin panelu gdje se onda učitala defaultna tema.
    Neke od tih tema su: SpinnerMag 1.0 , RedFeel 1.0 itd. Teme koje su po defaultu dostupne normalno funkcioniraju. Gdje je kvaka ?

Pregledavate odgovor 1 (od ukupno 1)
  • Započinjanje razgovora bauhaus1966

    (@bauhaus1966)

    Eto, problem sam na neki način riješio. Očito da nije stvar u temama već je problem negdje u XAMPP-u. Naime, teme potpuno uredno rade kada se stvarno instaliraju na web serveru. A u lokalnom načinu rada dolazi do pravog cirkusa. Dakle, rješenje zapravo i nije rješenje već se može reći da se radi o zaobilaženju problema. No, trenutno nemam ideje kako to riješiti, pa sam i s ovim koliko-toliko zadovoljan.

Pregledavate odgovor 1 (od ukupno 1)
  • Tema ‘Instalacija tema u verziji 3.3.1’ je zaključana zbog novih odgovora.